Hypotéka bez dokládání příjmů

Šance nejen pro OSVČ s výdajovým paušálem

K základním podmínkám pro získání hypotéčního úvěru je bonita. Zájemce musí doložit výši příjmu a schvalovacím sítem projde jen za předpokladu, že vydělává dost peněz na to, aby nehrozili riziko nesplácení. V praxi však na hypotéku někteří lidí nedosáhnou ani navzdory vysokému příjmu.

Příkladem budiž OSVČ, který daní výdajovým paušálem. Jen málokterá banka bere ohledy na souvislosti a ve finále žádost zamítne právě z důvodu nevyhovující bonity. Je to i váš případ? Nezoufejte, stále máte šanci na výhodný úvěr – hypotéka bez dokládání příjmů je přesně tím, co hledáte!

Základní charakteristika hypotéky bez dokládání příjmů

Hypotéka bez dokládání příjmů je účelová půjčka určena k financování bydlení. Žadatelé však (na rozdíl od běžné hypotéky) nemusí prokázat bonitu standardním způsobem. Obvykle stačí čestné prohlášení nebo dokumenty potvrzující majetek či zdroje (např. výpis z účtu).

U některých bank není zapotřebí žádných dokumentů souvisejících s příjmem žadatele. Platí však to, že s ohledem na rozsah doložení bonity stanoví více či méně výhodné podmínky úvěru, které si můžete spočítat díky porovnání hypoték. Zároveň se budete muset smířit s menší částkou. Půjčit si lze cca 50 až 80 % z odhadní ceny nemovitosti, a to navíc s omezením do několika milionů korun.

Hypotéka bez dokládání příjmu není tak výhodná jako klasický hypotéční úvěr, nicméně jde často o jedinou možnost, jak získat potřebné finance na bydlení. Zajímá vás, jak vybrat tu nejvýhodnější nabídku?

S hledáním hypotéky bez dokládání příjmu, podobně jako s hypotékou bez registru Vám pomůže naše Eurohypoška. Neztrácejte čas a nervy pátráním po nejvýhodnější nabídce. Existují speciální nástroje, které „špinavou“ práci odvedou za Vás.

K těm nejlepším patří naše online kalkulačka – Unikátní služba porovnává hypotéční produkty od tuzemských u zahraničních bank. Zda se své šance chopíte a využijete ji, je jen na Vás. Srovnání hypoték na Eurohypošce je zdarma a nezávazné! Tak proč to nezkusit, vždyť můžete jen a jen získat. Doporučte tuto službu přátelům, uděláte pro ně dobrou věc.