Hypotéka bez registru

Jak ji získat za nejvýhodnějších podmínek?

Centrální registr dlužníků a některé další databáze nespolehlivých klientů (např. SOLUS) jsou největším strašákem zájemců o výhodný úvěr. Faktem totiž je, že hypotéka vždy byla, je a bude nejvýhdodnější půjčkou vůbec. A je i logické, že skoro každý druhý člověk, aspoň jednou v životě hledal tu nejvýhodnější hypotéku i sám pro sebe. Pokud jste se v minulosti dostali na seznam nespolehlivých spotřebitelů, pravděpodobně budete mít problémy při hledání dalšího úvěru.

Tím spíš, bude-li se jednat o hypotéku. Přesto existuje efektivní řešení – proto je tu vlastně tato nová služba EuroHypoška, která využívá speciální aplikaci pro srovnání hypoték, nebo chcete-li spisovně, porovnávání hypotéčních úvěru. Zajímají vás podrobnosti? Prozradíme vám, jak získat nejvýhodnější hypotéku i bez kontroly registru dlužníků!

Co je to hypotéka bez registru?

Zájemci o hypotéční úvěr musí počítat s určitým schvalovacím procesem, se kterým obvykle souvisí i prověřování bonity (schopnosti splácet) a platební morálky. Pod tou si nepředstavujte nic jiného než kontrolu registrů dlužníků. Některé finanční instituce přistupují ke klientům poněkud benevolentněji a vyhoví jim i v případě negativního záznamu v registru.

Hypotéka bez registru je obvykle, ostatně podobně jako hypotéka bez dokládání příjmů, o něco dražší než klasický úvěr na bydlení. No ale na druhou stranu jde často o jedinou možnost, jak získat finanční prostředky na účely související s pořízením nebo rekonstrukcí nemovitosti.

Jak vám pomůže EuroHypoška?

Vraťme se k naší zmíněné službě EuroHypoška. Jak souvisí s hypotékou bez registru? Jednoduše prostě disponujeme online nástrojem s jedinečným know how, kdy dokážeme porovnávat nabídky všech českých i několika zahraničních bank. Umíme velmi efektivně vyhledat tu absolutně nejlevnější hypotéku právě pro Vás na základě pouze pár zadaných informací do našeho kalkulátoru. V našem portfoliu bankovních půjček jsou hypotéční úvěry od slovenských, rakouských, německých, amerických a ruských subjektů.

Vyhledávání nejvýhodnější hypotéky bez registru je snadné a rychlé. Na webu najdete online hypoteční kalkulačku, která Vám po zadání základních údajů pomůže spočítat hypotéku a také Vám samozřejmě prozradí, na jaké podmínky se můžete s EuroHypočkou dostat.

Tak na co ještě čekáte? Najděte si tu nejvýhodnější hypotéku bez registru a realizujte své sny o bydlení!