Nejlepší hypotéka

Nejlepší hypotéka? Jedině přes EuroHypošku!

V současné době se spousta mladých párů a rodin s dětmi rozhoduje pro investici do vlastního bydlení. Nicméně koupě rodinného domu či prostorného bytu je poměrně nákladnou záležitostí, a proto se spousta z Vás neobjede bez finanční injekce.

K financování vlastního bydlení slouží hypotéka, což je dlouhodobý úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Hypotéka se v porovnání s jinými druhy úvěrů vyznačuje nízkou úrokovou sazbou a dlouhou dobou splatnosti. V následujících řádcích Vám prozradíme, jak najít nejvýhodnější hypotéku na tuzemském finančním trhu.

Ačkoliv se úvěrový trh rozděluje na bankovní a nebankovní sektor, doporučujeme bankovní řešení hypotéky. Máte jistotu, že nenaletíte podvodníkovi, neboť všechny banky jsou pod dohledem České národní banky.

Jak vybrat výhodnou hypotéku?

Porovnávání hypoték je velice skloňovaným tématem. Na druhou stranu, stále řada zájemců o vlastní bydlení netuší, jak a kde najít výhodnou hypotéku. K vyhodnocení výhodných produktů na základě vašich požadavků byl zrealizován náš moderní projekt Hypoška.eu, který je zdarma a bez otravných bannerů a reklam.

V jednoduchém formuláři vyplníte, k jakému účelu mají peníze sloužit (koupě, rekonstrukce, koupě v dražbě apod.). Dále zvolíte druh nemovitosti, zda se bude jednat o rodinný dům, byt, chatu, komerční prostor a další. V neposlední řadě můžete uvést, do jaké výše tržní ceny nemovitosti budete chtít půjčit (LTV) a fixační dobu.

Vybrat si můžete také americkou hypotéku, která je charakteristická tím, že nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků. Zde musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou. Americká hypotéka tedy je, jednoduše řešeno, hypotékou bez dokládání příjmů což je stále více a více vyhledávaná varianta půjčky na bydlení mezi lidmi, kteří tuto věc aktuálně řeší.

Po odeslání formuláře se Vám zobrazí nabídka hypotečních úvěrů. Nejlepší hypotéka vyhovující Vašim požadavkům se zobrazí na prvním místě. K dispozici máte informace o výši úrokové sazby, možné výši LTV a možném fixačním období. Nenechejte nic náhodě, nepodceňujte chytré srovnání hypoték a hypotéku vybírejte pečlivě.