Porovnání hypoték

Díky porovnání hypoték můžete ušetřít i statisíce!

Odborníci na finance pohlíží na úvěry skrz prsty. Na druhou stranu však některé účelové produkty schvalují a na přední příčky staví hypotéku. Není divu, vždyť jen málokdo může financovat koupi či rekonstrukci nemovitosti z vlastní kapsy.

A je to právě hypotéční úvěr, který lidem umožňuje bydlet lépe, aniž by museli dlouhá léta šetřit. Je to i váš případ a pohráváte si s myšlenkou na vyřízení výhodné půjčky? Počínejte si obezřetně – díky důslednému srovnání hypoték totiž ušetříte nemalou částku. V případě vyššího úvěru desítky i stovky tisíc korun!

Na co si dát pozor? Hlavně na „maličkosti“

K hlavním faktorům, které mají vliv na celkovou „výhodnost“ úvěru samozřejmě patří úroková sazba. Čím menší úroky, tím menší celková splatná částka. Ovšem pozor – některé banky těží z nepozornosti zákazníků a kompenzují nízké úrokové sazby určitými nevýhodami. A to už vůbec nemluvíme o nebankovní hypotéce od nebankovních společností! Co z toho plyne pro vás? Změřte se také na dobu fixace, sankce za předčasné splacení, poplatky za vyřízení úvěru a další důležité parametry.

Hypotéční trh je doslova obrovský a není těžké se na něm ztratit. V žádném případě nesedejte na lep první bance, která se Vás bude snažit nalákat na dobré slovo. Při vyřizování hypotéky mějte ostré lokty a snažte se vyjednat výhodnější podmínky. Zároveň se zastavte na pobočce každé banky a poté proveďte porovnání hypotečních nabídek. Zní to moc pracně? Nabízí se i jiné a mnohem elegantnější řešení… Víte proč je tu Eurohypoška?

Nová služba porovnává i zahraniční hypotéky

Naše Eurohypoška je služba, o které lze bez nadsázky tvrdit, že je převratná. Online porovnání hypoték, kde můžete spočítat hypotéku, je na webu již řadu let, ale žádný jiný porovnávač nenabízí srovnání i zahraničních produktů.

Naše hypoteční kalkulačka na na našem webu je zdarma, nezávazná a velmi intuitivní. Stačí zadat základní údaje a obratem dostanete nejvýhodnější hypotéku nabídku napříč českými, slovenskými, rakouskými, německými, ruskými a americkými bankami!