Srovnání hypoték

Klíč k nejvýhodnějšímu úvěru je srovnání hypoték tzv. “na klik”

Pořídit si bydlení na půjčku je v dnešní době úplně normální. Zdaleka ne každý disponuje příjem, který by umožňoval pořízení nebo rekonstrukci nemovitosti za hotové. A právě v tomto směru je hypotéční úvěr k nezaplacení. Pokud jste se rozhodli, že v nejbližší době o hypotéku požádáte, pravděpodobně řešíte, jak si vybrat nejlevnější hypotéku a nejvýhodnější nabídku, což v množství nabídek na trhu nemusí být úplně zcela jednoduché.

Hypotéční úvěry nabízí téměř každá banka a jednotlivé produkty se často liší jen v detailech. Ale jak už to tak bývá, jsou to právě maličkosti, které ve finále vytvoří propastný rozdíl v celkové splatné částce. Proto je na místě srovnání hypoték, na základě kterého vyberete nejlepší hypotéku, jako nejvýhodnější variantu na míru pro Vás, jelikož i pár desetin v úrokové sazbě, může po několika desítkách let docela ve výsledku překvapit!

Jak na srovnání hypoték snadno a rychle?

Porovnání hypoték není žádná věda. Stačí, když kontaktujete co nejvíce poskytovatelů (ideálně všechny) a necháte si vypracovat nabídku. Případně si sepíšete parametry produktů, které najdete na internetu. Poté hypotéky porovnáte a požádáte o tu nejvýhodnější.

Zdá se Vám výše uvedený postup srovnání hypoték příliš zdlouhavý a navíc riskantní, protože se v daném oboru příliš nevyznáte? Máte pravdu, jen málokdo se uchyluje k něčemu podobnému. Proč taky, když jsou na webu služby, v rámci kterých dostanete vypracovanou nabídku mnohem rychleji a to díky automatizovanému výpočtu hypotéky, kdy chytré počítače dokáží pouze během pár vteřin prověřit a srovnat velké množství mnoho různých nabídek.

Dejte si však pozor na to, aby byl srovnávač hypoték objektivní a „nenadržoval“ konkrétním bankám. Zároveň je podstatná i pravidelná aktualizace údajů – úrokové sazby a další parametry se často mění.

Chcete mít jistotu nejvýhodnější nabídky?

Proto na českém internetu vznikla tato nová služba, která je oproti zavedeným srovnávačům o krok kupředu. Eurohypoška totiž využívá unikátní know how a porovnává nabídky všech tuzemských a zároveň zahraničních poskytovatelů hypotéčních úvěrů včetně hypoték bez dokládání příjmů. Srovnání hypoték zahrnuje také rakouské, německé, americké a ruské produkty.

A dokonce je toto srovnání vhodné i pro zájemce s negativním záznamem v registru dlužníků. Toto řešení je vhodné dokonce i pro hypotéku na družstevní byt, což je jak známo, trošku komplikovanější varianta půjčky, protože není čím ručit. Prostě párkrát kliknete a dostanete nabídku, která se neodmítá! Zkuste to hned a splňte si své sny. Bydlete, jak si přejete!